Türkiye +90 212 6232015

Ürünler/Sistemler

Havalandırma Sistemlerinde UVC Dezenfeksiyonu

Mevcut sağlık (hijyen) standartlarına uyarak sporların, bakterilerin ve virüslerin yayılması tam olarak engellenemez. Bu durum konfor havalandırmasında enfeksiyonlara neden olmaktadır. Havalandırma sistemlerinde mikroorganizmaların yayılması ise küfe veya düşük ürün kalitesine neden olmaktadır.

Karşılaştırılabilir olarak, düşük yatırım harcamalarıyla, sterilAir UVC dezenfeksiyon sistemlerinden yararlanılarak enfeksiyon tehlikesi engellenebilir ve çapraz-kontaminasyon azaltılabilir.

SterilAir resirkülasyon sistemleri, düşük konveksiyonla veya direkt emisyonların her türlü uygulanamaz olduğu mahallerde odaları dezenfeksiyon etmek için kullanılır. SterilAir resirkülasyon sistemleri 180 m³/h – 450 m³/h kapasitelerinde olup kolay kurulum ve kullanıma sahiptir.

UVC - Dezenfeksiyon Havalandırma Sistemleri

UVC Serpantin Dezenfeksiyonu

UVC Mahal Dezenfeksiyonu

UVC Klima Santralleri - Nemlendirici Dezenfeksiyonu

 

 

UVC Fan Coil Dezenfeksiyonu

UVC Soğuk Oda Havalandırma Sistemlerinde Dezenfeksiyon

UVC Kanal ve Davlumbaz Dezenfeksiyonu


 

 

Yüzey UVC Dezenfeksiyonu

Steril paketler ve sterilize edilmiş bantlı konveyörler gıda endüstrisinde hijyeni ve süt ürünlerinde kaliteyi sağlamak için ön koşuldur. UVC radyasyonla sağlam ve güvenilir dezenfeksiyon garanti edilir. Aynı zamanda ısı veya istenmeyen koruyucuların elverişsiz etkileri olmadan tortusuz  ve düşük zaman gereksinimi ile  sonuca ulaşır.

UVC - Duvar Dezenfeksiyonu

UVC - Gıda Üretim Dezenfeksiyonu

UVC - Konveyör Bant Dezenfeksiyonu

UVC - Paketleme ve Dolum Makinaları Dezenfeksiyonu

UVC - Plastik Dolum Makinaları Dezenfeksiyonu

UVC - Teknik Alan Dezenfeksiyonu

 

Su UVC Dezenfeksiyonu

Bir gıda maddesi olarak su, teknik proses suyu gibi bir hijyen odak noktasıdır.  Örneğin, mikroorganizmalar, hava kaynaklı maddelerin resirküle suyla yıkandığı sprey nemlendiricilerde ve soğutma kulelerinde ideal bir büyüme ortamı bulmaktadır. Kimyasal dezenfektanlar yüzey değişimleri, korozyon, köpüklenme ve koku oluşumu gibi istenmeyen birçok yan etkiye sahiptirler. 

UVC ile suyun şartlandırılması bu problemlerin hiçbirisine sebep olmamaktadır. Tamamen fiziksel bir işlem olup herhangi bir yan etkiye veya tortuya neden olmaz. Aynı zamanda bu dezenfeksiyon sisteminin düşük maliyetli olması etkileyicidir.