DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ
Hakkımızda

Hakkımızda

Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş, endüstriyel klima sistemleri konusunda 45 yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermektedir. Tetisan, 15’i mühendis olmak üzere 50’yi aşkın  konusunda yetkin ve uzman elemanı ile, 4. Levent’te bulunan merkez ofisinde, faaliyet alanına giren konularda, minimum maliyet, maksimum performansı hedefleyerek uzmanlık isteyen tesisler projelendirmekte ve inşa etmektedir. İşlerini, proje aşamasından validasyon aşamasına kadar anahtar teslim olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşterilerine danışmanlık, iş planlaması, projelendirme ve satış sonrası destek de vermektedir. Faaliyet alanları arasında, hijyenik, endüstriyel ve tekstil tesislerine ait HVAC Sistemleri; toz toplama sistemleri;  Asma köprü nem alma sistemleri, proses nem alma sistemleri;  konverting alanları toz ve kağıt trim uzaklaştırma sistemleri ; cam laminasyon fabrikaları HVAC sistemleri bulunmaktadır. 

Tetisan A.Ş. aynı zamanda, Arnavutköy’de 12.650 m² üzerine kurulu fabrikasında taahhüt faaliyetlerine yönelik üretim yapmaktadır. Üretim yapılan ürün portföyleri arasında Laminar Akış Kabinleri (Fan filtre üniteli, Tartım ve Numune Alma, Mikrobiyolojik emniyet kabinleri), HEPA filtre Kutuları, inşai tip tekstil klima sistemleri, gofret şartlandırma cihazları, debi ölçüm istasyonları (Pitot), kanal sızdırmazlık test cihazı, oda basınç izleme panoları, RC Unit, filtre kirlilik izleme panoları, U manometre v.s bulunmaktadır.

Tetisan Endüstriyel Klima, sektöründe tamamladığı ileri teknolojik işlerde kazandığı bilgi birikimi, firmadaki uzman ve dinamik ekibinin özverili çalışmaları ve  Arnavutköy’de kurulu gurur duyulan fabrikasının teknolojik ürünleri üretebilme altyapısı ile yurtiçinde ve yurtdışında ki bir çok ülkeye, anahtar teslim proje çözümü sağlamayı ve ürün ihracatı yapmayı sürdürmektedir.

Tetisan mekanik sistem taahhüt hizmetleri ile ürün üretimlerini  Alman TUVNORD ve TURKAK belgelendirme kuruluşlarının onayladığı ISO 9001 kalite yönetim sistemi altında Türk Standartları Kalite belgeli olarak gerçekleşmektedir.

Tetisan Endüstriyel Klima A.Ş., vizyonu, sağlam altyapısı, tecrübeli ve uzman ekibi ile  geçmişten gelen güvenilir marka imajını koruyarak, mevcut kalitesiyle sektördeki öncülüğünü sürekli kılmakta ve faaliyet alanına giren mekanik  sistem çözümlerinde aranan ve tercih edilen firma olmaya devam etmektedir.